Kontakt

Kontaktpersoner for de enkelte hold:
Har I spørgsmål er I altid velkomne til at kontakte os. Vi foretrækker at besvare spørgsmål via mail. Brænder det på, må I selvfølgelig ikke tøve med at ringe. I skal dog forvente, at opkald ikke besvares i vores træningstid/arbejdstid.

Hold Instruktør Onkel/Tante Telefon Email
Asp / Micro Mikkel Holmsted  61791036  Mikkel.Holmsted@gmail.com
Caroline K. Sørensen 31433830 caroline@8990.dk
Mini Piger Daniel Hove Nielsen 51940708 daniel.hove.nielsen@hotmail.com
Mette Tapdrup 21460844 tapdrup73@hotmail.com
Mini Drenge Mads A. Andreasen 51258817 Mads@a3d.dk
Peter Mølgaard 21375385 Molgaardpeter@gmail.com
Junior Piger Daniel Hove Nielsen 51940708 daniel.hove.nielsen@hotmail.com
Junior drenge Mads A.  Andreasen 51258817 Mads@a3d.dk
Peter Mølgaard 21375385 Molgaardpeter@gmail.com
Senior Michael Andersen 30842486 michaelandersen78@gmail.com
Caroline K. Sørensen 31433830 caroline@8990.dk
Kent Overgaard 21315474 KentF4u@gmail.com
Opvisning Lene Casper Johnsen 25105040  lene@rgf.dk 
Gym Konsulent Vinie Andreasen 25105045 vinie@rgf.dk

Video Ansvarlige:
– 

Aktivitetstgruppen:
– Peter Mølgaard – 21375385 – molgaardpeter@gmail.com

Randers gymnatiske Forening
Spørgsmål omkring tilmelding, kontingent eller lignende skal rettes til foreningen på tlf. 86 41 24 40.