Kontakt

Hold Instruktør Telefon Email
RgF Teamgym Minidrenge Spring Victor Kjeldsen 20275002 victor.casper.kjeldsen@gmail.com
Kalender Minidrenge: Oliver Nørris 22399488 oliverno2001@hotmail.com
Afbudsformular: Rytme Simon Bødker 41292291 simongrouleffbodker@gmail.com
RgF Teamgym Minipige 3 Spring Mathilde Kjær 31397757 Mathildekjaerolsen@mail.com
Kalender Minipige: Rytme Simon Bødker 41292291 simongrouleffbodker@gmail.com
Afbudsformular:
RgF Teamgym Minipige 2 Spring Lærke Dalsgaards 51865518 laerke_sd@hotmail.com
Kalender Minipige: Rytme Simon Bødker 41292291 simongrouleffbodker@gmail.com
Afbudsformular:
RgF Teamgym Minipige 1 Spring Malthe Hvid 51149172 malthe@rgf.dk
Kalender Minipige: Rytme Signe Posorski 28406636 s.posorski@live.dk
Afbudsformular:
RgF Teamgym Juniorpige  Spring Steven Nash 23721807 steven@rgf.dk
Kalender Juniorpige: Rytme Simon Bødker 41292291 simongrouleffbodker@gmail.com
Afbudsformular:
RgF Teamgym Seniormix  Spring Steven Nash 23721807 steven@rgf.dk
Kalender Seniormix: Malthe Hvid 51149172 malthe@rgf.dk
Afbudsformular: Rytme Tenna Talmark Busk  
RgF Springholdet Senior Spring Kent Overgaard 21315474 KentF4u@gmail.com
Kalender Springholdet Senior: Peter Mølgaard 21375385  Molgaardpeter@gmail.com
Opvisning – Springholdet Peter Mølgaard 21375385  Molgaardpeter@gmail.com
 
Sportskoordinator Steven Nash 23721807 steven@rgf.dk
Gym-konsulent Vinie Andreasen 25105045 vinie@rgf.dk
 
Springholdets hjemmeside Kent Overgaard 21315474 KentF4u@gmail.com
 
Aktivitets-gruppen: Formand Jørgen Huus Hastforth 52401751
Spørgsmål vedr. tilmelding, kontingent eller lignende skal rettes til:
Randers gymnastiske Forening på tlf. 86 41 24 40 eller email: rgf@rgf.dk